Remonttipalvelut Jouni Väisänen Oy tukemaan Aisti Sportin maalipallotoimintaa

Aisti Sport ja remonttipalvelut Jouni Väisänen Oy ovat sopineet maalipallotoimintaan kohdistetusta tuesta. Tuki kohdistuu niin harjoituksiin kuin tapahtumajärjestämiseenkin. Väisäsen mukaan hyvää kannattaa tukea:

– Ajattelen, että kun kyseessä on hyvä toiminta hyvällä mielellä, miksi en sitä voisi tukea. Hienon asian tukeminen ei ole itseltä millään tavalla pois, joten hyvää kannattaa jakaa.

Jouni Väisäsen yritys toimii asuin- ja muiden rakennusten rakentamisen ja remontoinnin toimialalla.

Remonttipalvelut Jouni Väisänen Oy logo jossa valkoinen hahmo seisoo kädet ristissä ja taustalla on vihreä talon siluetti.

Aisti Sport kiittää

Aisti Sport kiittää suuresti arvostaen remonttipalvelut Jouni Väisästä seuran toiminnan tukemisesta. Kyseinen yhteistyö tukee merkittävästi Aistin maalipallotoimintaa, ja näkyy täten seuran budjetissa kuluja laskevasti mahdollistaen edelleen toiminnan kehittymisen.

Kiitos!